Tübitak Bilim Fuarı Tişörtleri

  • |

Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliği ile bilim kültürünün geliştirilmesi ve tabana (alt sınıflara) yayılması amacıyla okullarımızda her yıl TÜBİTAK Bilim Fuarları programları düzenlenmeye başlamıştır. Ülkemizde değişik platformlarda düzenlenen bilim fuarları, öğrenmeye istekli, yaratıcı, araştırmacı ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkı sağlayan alternatif bir eğitim ve öğrenme metodudur.

Öğrencilere bilimsel bir bakış açısı kazandırırken merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olmalarına katkıda bulunur. TÜBİTAK Bilim Fuarları öğrencilerin kendi ilgileri doğrultusunda belirledikleri konular üzerinde araştırma yaparak ulaştıkları sonuçları sergileyebilecekleri hem öğrencilerin hem de izleyicilerin eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam oluşturmayı amaçlar. okulavm.net olarak biz de bu fuarlara eğlenceli ürünler tasarlayarak öğrencilerimizin bilime olan ilgilerini arttırmayı amaçladık

. TÜBİTAK Bilim Fuarları için büyük önem taşıyan TÜBİTAK Bilim Fuarları tişörtlerimizin üzerine bu yıl bilime iz bırakan bilim adamlarının en komik hallerini taşıdık. Tasarımlarımız uzman eğitimcilerin yardımıyla daha ilgi çekici ve daha eğlenceli. Bilim adamlarının en eğlenceli halleriyle buluşlarını anlattığı TÜBİTAK Bilim Fuarları tişörtlerimizi öğrencilerimiz çok severek üzerlerinde taşıyacak.

TÜBİTAK Bilim Fuarları tişörtlerimize bu yıl Milliyetçi bilim temamızı da ekledik. Öğrencilerimiz bilimle öğrenirken milli duygularla projelerini sergileyecekler. Fuar boyunca sizlere hatıra kalacak fotoğraflarda Tübitak Bilim Fuarları tişörtlerimizin kalitesiyle etkinliğinizin keyfini doyasıya çıkarın. Etkinlik boyunca severek giyeceğiniz Tübitak Bilim Fuarları tişörtlerimizi daha yakından incelemek için sizleri sitemize bekliyoruz. Tübitak bilim fuarı tişörtleri için tıklayın.