Hakkımızda

Okul Avm, 2011 yılından beri okullarımızın ve öğretmenlerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önüne alarak materyaller hazırlamaktadır. Amacı, eğitimin niteliğini arttıracak araç ve gereçleri, okullarımıza ve öğretmenlerimize en hızlı ve uygun şekilde ulaştırmaktır. 
Ürünlerimiz tasarlanırken, uzman eğitimcilerin ve yaratıcı grafikerlerin fikirleri bir araya gelir. Hem pedagojik hem de görsel açıdan en mükemmel ürünleri, siz değerli eğitimcilerimizin hizmetine sunmak ana hedefimizdir.

 

HİZMET POLİTİKAMIZ

* Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılamak, sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek,

* Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak,

* Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli gelişim sağlayabilmek,

*Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak

 

GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

128 bit SSL Sertifikası ile en ufak hataya yer vermeyen sistemimiz, müşterilerimizin kişisel bilgilerini asla görmez ve kayıt etmez. Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde müşterimiz kişisel bilgilerini girmeye başladığında sistem otomatik olarak yerini banka yazılımına bırakır.

Sanal Pos başvurularında şirket Türkiye çapında güvenlik kontrolünden geçirilmekte ve en küçük ayrıntılar dahi göz ardı edilmemektedir. Tüm bu soruşturma süreci tamamlandıktan sonra sistemin güvenirliliği test edilir ve son aşamada alınan onay sonrasında sanal pos kurumu tamamlanır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir.

E-ticaret üzerinden alışveriş yapmak günümüzde hepimizin günlük yaşamını kolaylaştıran ve çok sayıda avantajının bulunduğu bir sektör haline dönüşmüştür. 

Üretim bandımızdaki son teknoloji makinelerle size en kaliteli ürünleri yollamak için çalışıyoruz.

 

 0850 840 78 16   -   0346 241 42 42 (Mesai saatleri içinde)

 

0535 656 09 10

 

0505 588 29 94 (saat 15:00'ten sonra)

 

bilgi@okulavm.net

 

 

İŞ BANKASI HESAP BİLGİLERİ

 

Fuat KÜPELİ

İŞ BANKASI TOPTANCILAR ŞUBESİ MERKEZ / SİVAS 

İBAN : TR89 0006 4000 0015 7050 0901 31

 

Yeni Mah. Menderes Cad. No:31 Merkez/ SİVAS

0850 840 78 16
bilgi@okulavm.net
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Sitemizdeki tasarımlar telif hakları çerçevesinde korunmaktadır. Kopyalanması cezai sonuçlar doğurur.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.